KOSMETIKA

Veškerá kosmetická ošetření jsou profesionální italskou kosmetikou značky ALISSA BEAUTÉ. Tato značka zahrnuje přírodní dermokosmetiku vytvořenou laboratořemi v Itálii a založenou na nejnovějších vědeckých a technických poznatcích. Srdcem řiroké řady produktů jsou aktivní přísady z čisté přírody bez bežných alergenů, které společně s nejlepším technologicky vytvořenými aktivními látkami vytvářejí jedinečnou pleťovou kosmetiku pro ty, kteří to s krásou myslí vážně.

Každá linie této přírodní dermokosmetiky je sestavena z unikátní receptury, která obsahuje aktivní látky vzaté z přírody a nejmodernější technologické přísady, které za pečlivých výzkumů vznikají v laboratořích okolo Milána. Neustále následuje inovace a trendy a je schopna reagovat na potřeby trhu.

Hlavní myšlenkou je poskytnout takovou profesionální péči, která pokryje požadavky žen (i mužů) s různými typy pleti a zároveň bude opravdu čistě přírodní. A to Alissa Beauté se svým až na 98% přírodními produkty splňuje.

Kosmetika je zásadně bez parabenů, minerálních olejů (vazelína), bez těžkých silikonů, bez barviv, bez sulfátů, není testována na zvířatech, má certifikai ISO 9001:2008 a 22716.

kadernictvihrdlorezy@seznam.cz

Českobrodská 57/26
Praha 9 – Hrdlořezy
190 00

MadeByMusil