SLUŽBY

KOSMETIKA

Veškerá kosmetická ošetření jsou prováděna profesionální italskou kosmetikou značky Alissa Beauté. Tato značka zahrnuje přírodní produkty vytvořené v italských laboratořích v Miláně na základě nejnovějších vědeckých a technických poznatků.

Vize značky Alissa Beauté je jasná: produkty bez zatěžující chemie s vysokými koncentracemi aktivních látek z čisté přírody (extrakty z mořských řas, exotického ovoce, blahodárných bylin a další) bez běžných alergenů a nejmodernější technologické přísady.

Hlavní myšlenkou je poskytnout takovou profesionální péči, která pokryje požadavky žen (i mužů) s různými typy pleti a zároveň bude opravdu čistě přírodní. A to Alissa Beauté se svým až na 98% přírodními produkty splňuje.

Kosmetika je zásadně bez parabenů, minerálních olejů (vazelína), bez těžkých silikonů, bez barviv, bez sulfátů, není testovaná na zvířatech, má certifikace ISO 9001:2008 a 22716.

Veškeré kosmetické ošetření se skládá z povrchového odlíčení pleti, úpravy obočí, exfoliace podle typu pleti, hloubkové čištění UZ špachtlí Sinekron S/ručně, masáž obličeje, krku a dekoltu s použitím BIO ACTIVE, specifické sérum, maska a závěrečná péče.

Úprava obočí je zahrnuta v ceně ošetření. 
Celková délka ošetření se pohybuje od 75-90 min.

Ceník služeb
>